vestuvinis šokis
Naujienos

Vestuvinis šokis: 10 populiariausių dainų

Užburiantis vestuvinis šokis – tai elementas, apie kurį svajoja kiekviena jaunųjų pora! Ir nors pasaulyje sukurta šimtai svaiginančių romantinių dainų, tačiau ko gero kiekviena pora sutiks, jog išsirinkti TĄ dainą pirmajam jaunavedžių šokiui yra sunkiausias galvosūkis.

Dėl šios priežasties TOMO PETREIKIO šokių studijos komanda šiandien dalinasi 10 populiariausių meilės dainų. Šį sąrašą sudarė internetinė vestuvių platforma „The Knot“, apklaususi daugiau nei 15 tūkstančių porų.

1). Ed Sheeran – „Perfect“

Jei reikėtų išrinkti populiariausią vestuvinio šokio dainą, ja neabejotinai taptų britų dainininko Edo Sheerano kūrinys – „Perfect“! Tą įrodo ir neseniai atliktas internetinės vestuvių platformos „The Knot“ tyrimas. Jame rašome, jog daina „Perfect“ nuo 2016 metų laikoma populiariausia pirmojo jaunavedžių šokio daina!

2). Dan + Shay – „Speechless“

Kai pažiūri į mane tomis akimis, aš netenku žado – tai žodžiai, idealiai tinkantys pirmajam vestuvių šokiui! O dar jausmingi kantri muzikos dueto Dan + Shay balsai. TOBULA!

 

3). Etta James – „At Last“

Ši daina – tikra vestuvių klasika! Prieš daugiau nei šešiasdešimt metų išleistas kūrinys iki pat šių dienų dažnas jaunųjų pasirinkimas vestuviniam šokiui. Tiesa, tai tikrai nestebina, kadangi išskirtinis Etta James balsas kelia šiurpuliukus.

 

4). Taylor Swift – „Lover“

Pasaulinio garso atlikėja, kantri muzikos deivė Taylor Swift dainą „Lover“ išleido 2019 metais, tačiau ji netruko užkariauti įsimylėjėlių širdžių ir tapti jų pasirinkimu pirmajam šokiui.

 

5). John Legend – „All of Me“

Vos tik ši daina išvydo pasaulį 2013 metais, ji iškart tapo vienu populiariausių vestuvinių kūrinių. Iki širdies gelmių jaudinantį kūrinį atlikėjas John Legend sukūrė savo mylimajai Chrissy Teigen.

 

6). Elvis Presley – „Can’t Help Falling In Love“

Ši 1961 metais pristatyta daina jau ne vieną dešimtmetį sukasi vestuvių grojaraščiuose. Neapsakomo grožio žodžiai, pakylėjantis muzikos ritmas ir sodrus Elvio Presley balsas – ko daugiau gali reikėti tobulai pirmojo šokio dainai?

 

7). James Arthur – „Say You Won’t Let Go“

Lyriškojo atlikėjo James Arthur daina „Say You Won’t Let Go“ – tai dar vienas ikoniškas vestuvių kūrinys, kuris jaunuosius nuneša į romantiškus prisiminimus.

 

8). Luke Combs – „Forever After All“

Tai vos prieš metus išleistas kūrinys, spėjęs sugroti jau ne vienose vestuvėse! Tiesa, romantiškus jausmus žadina ne tik daina, bet ir vaizdo klipas, kuriame išvysime atlikėjo Luke Combs ir jo žmonos meilės istoriją.

9). Leon Bridges – Beyond

Šis meilės žodžių kupinas kūrinys sukuria unikalią ir sentimentalią atmosferą, kuri leidžia jauniesiems atsipalaiduoti ir dar kartą prisiminti, kodėl vienas kitą pamilo!

10). Chris Stapleton – „Joy of My Life“

Pagrindinė Chris Stapleton dainos žinutė – didžiausia laimė gyvenime atrasti savo antrąją pusę! Tikime, jog tai mintis, kuri įprasmina kiekvienas vestuves.

Vestuvinis šokis – TOMO PETREIKIO šokių studijoje

Pirmasis jaunavedžių šokis – tai viena unikaliausių šventės akimirkų, atmintyje išliekanti visą gyvenimą! Todėl, jei abejojate savo šokių sugebėjimais, nenuleiskite rankų ir susisiekite su TOMO PETREIKIO šokių studijos kolektyvu. Mūsų patyrę mokytojai padės pasirengti svarbiausiam šokiui jūsų gyvenime!

Susisiekite! Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyroje.