Šokių tvarkaraštis studijos nariams

Šokių tvarkaraštis studijos nariams

Pirmadienis


Laikas: 17:00 – 18:30
Mokytoja: Toma
Programa: Pažengusieji
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Bronza
Vieta:  A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Pažengusieji
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: II ciklas
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Pažengusieji
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


SALSA POROSE
Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytojas: Rytis
Programa: pažengusieji
Vieta: Sofijos Kovalevskajos gimnazija, Dūkštų gatvė 30, Vilnius.

Antradienis


Laikas: 18:30-20:00
Mokytoja: Ieva
Programa: II
Vieta: Antakalnio g. 120, Vilnius

Trečiadienis


SALSA POROSE
Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytojas: Rytis
Programa: pažengusieji
Vieta: Sofijos Kovalevskajos gimnazija, Dūkštų gatvė 30, Vilnius.

Sekmadienis

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Sekmadienis


Laikas: 17:00 – 18:30
Mokytoja: Toma
Programa: Pažengusieji
Vieta:  A. Juozapavičiaus g. 12

Laikas: 18:30-20:00
Mokytoja: Ieva
Programa: II
Vieta: Antakalnio g. 120, Vilnius

Laikas: 18:30-20:00
Mokytoja: Natalija
Programa: I
Vieta: Kazliškių g. 4, Vilnius


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Bronza
Vieta:  A. Juozapavičiaus g. 12

SALSA POROSE
Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytojas: Rytis
Programa: pažengusieji
Vieta: Sofijos Kovalevskajos gimnazija, Dūkštų gatvė 30, Vilnius.


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Pažengusieji
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: II ciklas
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Pažengusieji
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12

SALSA POROSE
Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytojas: Rytis
Programa: pažengusieji
Vieta: Sofijos Kovalevskajos gimnazija, Dūkštų gatvė 30, Vilnius.

Užsiėmimų kaina 1 mėnesiui – 40 Eur.
Salsa užsiėmimų kaina 1 mėnesiui – 35 Eur.

Taikomos -10% nuolaidos studentams, daugiavaikių šeimų nariams, šokant studijoje 3 ir daugiau asmenims (iš vienos šeimos), pensininkams.

Pirmadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ieva
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: Kazliškių g. 4


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Ieva
Programa: Mažasis sidabras
Vieta: Kazliškių g. 4

Antradienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Aukso žvaigždės
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Didžiojo Sidabro
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 19:00 – 20:30
Mokytoja: Natalija
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: S.Konarskio g. 34


Laikas: 20:00- 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Sidabro
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: Didžiosios Bronzos
Vieta: Širvintų g. 30

Trečiadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Sidabro
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12

Ketvirtadienis


Laikas: 17:00 – 18:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Bronzos
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ieva
Programa: Didžiojo Aukso
Vieta: Antakalnio g. 120


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 19:30 – 20:30
Mokytojas: Ina
Programa: Technika
Vieta: Dūkštų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: Didžiosios Bronzos
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12

Šeštadienis


Laikas: 10:30 – 12:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 12:30 – 14:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Šeštadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ieva
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: Kazliškių g. 4


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Aukso žvaigždės
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Sidabro
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 17:00 – 18:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 10:30 – 12:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Ieva
Programa: Mažasis sidabras
Vieta: Kazliškių g. 4


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Didžiojo Sidabro
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Bronzos
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 12:30 – 14:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ieva
Programa: Didžiojo Aukso
Vieta: Antakalnio g. 120


Laikas: 19:00 – 20:30
Mokytoja: Natalija
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: S.Konarskio g. 34


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 20:00- 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Sidabro
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12

Laikas: 19:30 – 20:30
Mokytojas: Ina
Programa: Technika
Vieta: Dūkštų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: Didžiosios Bronzos
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: Didžiosios Bronzos
Vieta: Širvintų g. 30


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12

1 mėnesio kaina – 40 Eur.

 Taikomos -10% nuolaidos studentams, daugiavaikių šeimų nariams, šokant studijoje 3 ir daugiau asmenims (iš vienos šeimos), pensininkams.

Antradienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby 1
Vieta: S. Konarskio g. 27


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby II
Vieta: S. Konarskio g. 27

Ketvirtadienis


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby II
Vieta: S. Konarskio g. 27

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Šeštadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby 1
Vieta: S. Konarskio g. 27


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby II
Vieta: S. Konarskio g. 27


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby II
Vieta: S. Konarskio g. 27

Užsiėmimo trukmė 90 min. – 1 mėnesio kaina 40 Eur.
Užsiėmimo trukmė 60 min. – 1 mėnesio kaina 48 Eur.

Taikomos -10% nuolaidos studentams, daugiavaikių šeimų nariams, šokant studijoje 3 ir daugiau asmenims (iš vienos šeimos), pensininkams.