šokių pamokos
Naujienos

TOP 7: vasaros šokių hitai

Nors šokių pamokos vasaros metu nevyksta, tačiau tai tikrai ne priežastis nustoti šokti! O, kad progų šokti atsirastų daugiau, TOMO PETREIKIO šokių studijos komanda dalinasi 7 vasaros hitais, kuriems užgrojus negalėsite nustovėti vietoje.

1). Jack Harlow – First Class

Vienu populiariausių šios vasaros hitų pretenduoja tapti atlikėjo Jack Harlow įrašyta daina „First Class“! Tiesa, ar žinojote, jog iš radijo stočių topų viršūnių nesitraukiantis kūrinys yra garsios praėjusio dešimtmečio atlikėjos Fergie dainos „Glamorous“ perdirbinys?

2). LATTO – Big Energy

Vos suskambus pirmiesiems „Big Energy“ akordams pasigirsta energingi ir optimizmu spinduliuojantys ritmai. Įdomu, jog šiame kūrinyje galima išgirsti jau antrą dešimtmetį skaičiuojančios Mariah Carey dainos „Fantasy“ elementus. Panašu, jog šią vasarą klausytojų širdis užkariauja ritmingi kūriniai su nostalgiją keliančiomis detalėmis iš praėjusių dešimtmečių!

3). Harry Styles – As It Was

Prieš metus britų atlikėjas Harry Style pasaulį užkariavo hitu „Watermelon Sugar“, o šiais metais pasaulinė popmuzikos žvaigždė pristatė kūrinį „As It Was“. Tiesa, naujasis kūrinys nuo praėjusių metų hito skiriasi kaip diena ir naktis. Šiųmetinė daina švelnesnė, lyriškesnė ir idealiai tinka jaukių vasaros vakarų šokiams.

4). Calvin Harris ft. Dua Lipa and Young Thug – Potion

Vasaros hitų karaliumi neretai tituluojamas didžėjus Calvin Harris kartu su neseniai Lietuvoje apsilankiusia popmuzikos diva Dua Lipa bei Amerikoje garsiu reperiu Young Thug išleido ritmingą kūrinį pavadinimu „Potion“. Neabejojame, jog topų viršūnėse karaliaujanti daina įsisuks į kone kiekvieną vasaros vakarėlių grojaraštį!

5). Lizzo – About Damn Time

Amerikiečių popmuzikos žvaigždė Lizzo socialiniame tinkle „Twitter“ savo naująją dainą „About Damn Time“ pavadino 2022-ųjų vasaros hitu. Išties sunku paprieštarauti atlikėjai, kadangi kūrinys turi visus populiariai dainai būdingus elementus – energingą ritmą, pagaulius žodžius ir net pagal dainą sukurtą šokių iššūkį. Galbūt mūsų studijos šokėjai jau išbandė šį iššūkį?

6). Bad Bunny – Moscow Mule

Vasara neatsiejama nuo lotyniškų ritmų! Todėl nė kiek nekeista, jog tarp ryškiausių vasaros hitų galima išvysti ispanišką reperio Bad Bunny kūrinį – „Moscow Mule“. Karštais ritmais alsuojanti daina puikiai tiks šokti aistringąją salsą arba bachatą.

7). OneRepublic – I Ain’t Worried

Šiais metais dvidešimtmetį švenčianti grupė „OneRepublic“ pristatė vasariška energija trykštantį kūrinį „I Ain‘t Worried“. Tiesa, ši daina tapo ne tik radijo stočių hitu, tačiau ir neseniai pasirodžiusio filmo su Tom Cruise „Top Gun: Maverick“ garso takeliu.

Vasaros šokiai su TOMO PETREIKIO šokių studija

Tikimės, jog ne vienas iš sąraše nugulusių hitų privertė prisiminti šokių pamokų metu išmoktus žingsnelius ir leido suprasti, jog su šokiais gyventi smagiau!

O jei dar nešokate, tačiau norite pradėti, nuo rugsėjo kviečiame prisijungti prie pramoginių šokių grupės pradedantiesiems. Visą informaciją ir tvarkaraštį pradedantiesiems rasite ČIA.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.