šokių scenos
Naujienos

TOP 10: nepamirštamos šokių scenos televizijos serialuose

Užklupus lietingiems ir niūriems rudens orams, daugelis mūsų vakarus renkasi leisti įsisukę į minkštą pledą, su puodeliu arbatos ir mėgstamu serialu ekrane. Reaguodama į sezono aktualijas  „TOMO PETREIKIO šokių studija“ komanda surinko 10 ryškiausių šokių akimirkų iš kultiniais tapusių televizijos serialų. Pasimėgaukite jomis!

1. Draugai (angl. Friends)

Jei esate matę kultiniu tapusį amerikiečių serialą „Draugai“ ko gero nesunkiai atsiminsite sceną, kurioje Monika ir Rosu naujametiniame vakarėlyje atgaivina paauglystės laikų šokį. Įdomu, jog 2021 metais Moniką vaidinusi aktorė Courteney Cox kartu su pasaulinio garso atlikėju bei dainų kūrėju Ed Sheeran atkūrė šį ikonišką šokį. Kuris šokio variantas jums labiau patinka?

2. Reklamos vilkai (angl. Mad Men)

Septintojo dešimtmečio atmosferą puikiai atkuriančiame televizijos seriale „Reklamos vilkai“ galima išvysti aibę akį traukiančių šokių epizodų. Visgi, ko gero, vieną įsimintiniausių šokių akimirkų seriale sukūrė Pete ir Trudy, atlikę nuotaikingąjį čarlstoną!

3. Filadelfijoje visada saulėta (angl. It’s Always Sunny in Philadelphia)

Įprastai serialas „Filadelfijoje visada saulėta“ žiūrovus priverčia kikenti, tačiau tryliktojo sezono finalinė serija užbaigiama jaudinančia ir net ašarą nubraukti verčiančia šokio scena. Išskirtinį šiuolaikinio šokio numerį atlieka vienas pagrindinių  serialo personažų Mac kartu su profesionalia baleto šokėja Kylie Shea. Įdomu, jog Mac vaidmenį kuriantis aktorius Rob McElhenney visą gyvenimą manė, jog nesugeba šokti. Tad šis epizodas tik dar kartą įrodo, jog šokti išmokti gali visi!

4. Biuras (angl. The Office) 

Ar žinojote, jog garsioji Džimo  ir Pam vestuvių scena yra realiame gyvenime vykusių vestuvių kopija? Prieš daugiau nei dešimtmetį socialiame tinkle „Youtube“ pasirodęs Jill Peterson ir Kevin Heinz vestuvių vaizdo įrašas sukėlė didžiulį visuomenės susidomėjimą. O šio įrašo pro akis nepraleido ir serialo „Biuras“ kūrybinė komanda, kurie susisiekė su jaunaisiais ir paprašė jų leidimo šokį panaudoti finalinėje serialo serijoje.

5. Konkordų skrydis (angl. Flight of the Conchords)

Kaip išlieti savo pyktį, kai esi išspiriamas iš muzikinės grupės? HBO muzikinės komedijos „Konkordų skrydis“ personažas Bretas pasirenka – šokį. Ar sutiksite, jog visi gyventume laimingiau, jei savo problemas spręstume šokiu? Tad kitą kartą, kai jus užklups blogos emocijos, vietoje jų užslopinimo arba išliejimo ant kitų, šias emocijas pabandykite išreikšti šokiu!

6. Vilas ir Greisė (angl. Will and Grace)

Kultinė situacijų komedija „Vilas ir Greisė“ žiūrovus ne kartą stebino išskirtinėmis bei juoką keliančiomis šokių scenomis. Vieną tokių akimirkų galime išvysti trečiajame sezone, kai Jackas bando Greisę išmokinti šokti Britney Spears hito „Oops!…I Did It Again“ rutiną.

7. Kaip aš susipažinau su jūsų mama (angl. How I met Your Mother)

Komiško serialo „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ kūrėjai nevengia serialo praturtinti linksmais bei akį traukiančiais šokių intarpais. Ko gero, daugelis žiūrėjusių serialą puikiai prisimins ekstravagantišką kostiumus šlovinantį Barnio šokį. Visgi, vienu gražiausių šokių momentų seriale galima laikyti puikiai nuteikiantį Robin ir Barnio šokį. Nuostabūs šokėjų judesiai, tiesa?

8. Bendruomenė (angl. Community)

Kiekviena serialo „Bendruomenė“ serija talpina aibę komiškų akimirkų. Šis šokis – taip pat ne išimtis. Tiesa, šmaikštus šokis ne tik priverčia nusišypsoti, bet ir parodo, kaip puikiai sugeba judėti serialo veikėjai – Troy ir Britta.

9. Driu Kerio šou (angl. The Drew Carey Show)

Tai ko gero viena geriausių kada nors sukurtų serialo įžangų! Pagal kantri muzikos atlikėjų Alan Jackson ir Jimmy Buffett hitą „It’s Five O’ Clock Somewhere“ sukurtas šokis vaizduoja, kaip serialo herojai leidžia darbo dieną. Prisipažinkite, ar jūsų diena atrodo panašiai?

10. Gilmoro merginos (angl. Gilmore Girls)

Ar galėtumėte 24 valandas šokti nesustoję? Stars Hallow miestelyje, kuriame vyksta serialo „Gilmoro merginos“ veiksmas, kiekvienais metais vyksta tradicija tapęs šokių maratonas, kur dalyviai nesustodami turi šokti visą parą! Ar sutiktumėte dalyvauti tokiame konkurse?

Šokių pamokos TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE!

Peržiūrėjus šias serialų ištraukas kyla noras šokti? Kviečiame prisijungti prie TOMO PETREIKIO šokių studijos pamokų pradedantiesiems. Užsiėmimų starto datas bei visą tvarkaraštį galite rasti ČIA.

Norite atrasti daugiau naujienų bei įdomių faktų susijusių su šokiais? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!