TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA
Naujienos

TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA rekomenduoja: geriausios kalėdinės dainos šokiams

Vienas svarbiausių kalėdinio laikotarpio atributų – kalėdinės dainos. Todėl, belaukiant gražiausių metų švenčių, TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA komanda dalinasi 8 žinomomis dainomis, kurios puikiai tiks šventinio laikotarpio šokiams.

1) Jingle Bells

Savo kalėdinių dainų grojaraštį pradedame Kalėdų himnu tapusiu kūriniu – „Jingle Bells“. 1857 metais išleista daina turi ilgą ir šlovingą istoriją. Ši daina – tai pirmasis kosmose atliktas kūrinys! 1964 metais du „Gemini 6“ erdvėlaivio astronautai naudodami armoniką ir varpelius sugrojo „Jingle Bells“ ryšių centrui žemėje. O jūs ar pasiruošę pakilti į padangę judėdami kvikstepo žingsneliu?

2) Let It Snow!

Ar galite patikėti, jog šis Kalėdų klasika tapęs kūrinys buvo parašytas karštą vasaros dieną? Tačiau, nepaisant to, išgirdus  „Let it snow“ melodiją visuomet kyla noras suktis fokstroto žingsnelius baltučių snaigių apsuptyje, ar ne tiesa, šokėjai?

3) Rockin’ Around the Christmas Tree (1958)

Jei be „Vienas namuose“ filmų maratono neįsivaizduojate savo Kalėdų, tikrai nebūsite abejingi šiai dainai! Tad, bent trumpam pakilkime nuo sofų ir pajudėkime energingu džaivo žingsneliu!

4) Baby It’s Cold Outside

Brodvėjaus dainų kūrėjo Franko Loesserio sukurta daina – klasikinė šventinio sezono melodija. Jauki ir šiluma alsuojanti daina nuostabiai tinkantis kūrinys judėti lengvu valso žingsneliu.

5) Santa Claus Is Coming To Town

Ar galite įsivaizduoti, jog šią dainą perdainavo daugiau nei 200 atlikėjų – nuo Bing Crosby ir Frank Sinatra iki Michael Bublé bei Mariah Carey? Pasirinkite jums mėgstamiausią dainos versiją ir leiskitės į kalėdinį nuotykį fokstroto arba čarlstono žingsneliu!

6) Underneath the Tree

Ar dar turite energijos? Pristatome jums dar vieną ritmingą Kalėdų hitą – atlikėjos Kelly Clarkson dainą „Underneath the Tree“! Taigi, įjungiame šypsenas ir prisimename džaivo žingsnelį!

7) Merry Christmas Everyone

Tai jau daugiau nei tris dešimtmečius skaičiuojantis kalėdinis hitas, kuris nuo pat išleidimo dienos karaliauja  topų viršūnėse! Neabejojame, jog ir šiais metais kūrinys neužleis savo pozicijų, jei kasdien pagal jį šoksite nuotaikingąjį kvikstepą!

8) All I Want for Christmas Is You

O pabaigai tikras Kalėdų perlas – atlikėjos Mariah Carey daina „All I Want for Christmas Is You“! Vieni šią dainą dievina, kiti jos nekenčia, tačiau abejingų ji tikrai nepalieka. Jei priklausote pirmajai grupei, pagarsinkite muziką ir judėkite energingu džaivo žingsneliu.

Pramoginiai šokiai su TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA

Tikimės, jog ši užburiančių šokių valandėlė praskaidrino jūsų nuotaiką ir padėjo pajusti šventinę atmosferą! O jei vis dar nešokate, tačiau šokių pamokos yra jūsų kalėdinių dovanų sąraše, kviečiame nieko nelaukti ir į pamokas registruotis jau DABAR! Pažadame, kad laikas, praleistas mūsų šokių studijoje suteiks jums daug džiugių ir nepakartojamų akimirkų!

Visą informaciją ir tvarkaraštį pradedantiesiems rasite ČIA.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.