jaunųjų šokis
Naujienos

Pirmasis jaunųjų šokis: 7 stulbinantys pavyzdžiai

Sutinkate su teiginiu, jog pirmasis jaunųjų šokis – viena įsimintiniausių šventės akimirkų? Jei trūksta idėjų pribloškiančiam vestuvių šokiui, TOMO PETREIKIO šokių studijos komanda atrinko 7 išskirtinius šokius. Tikimės, jog jie jus įkvėps žadą atimantiems sprendimams!

1). Garsiausias visų laikų vestuvių šokis

Kalbant apie įdomiausius vestuvių šokius, tikra nuodėmė būtų nepaminėti garsiojo amerikiečių Jill Peterson and Kevin Heinz pasirodymo. Prieš daugiau nei 10 metų socialiame tinkle „Youtube“ pasirodęs vaizdo įrašas sukėlė milžinišką susidomėjimo bangą – vos per kelias dienas šiuo įrašu buvo pasidalinta beveik milijoną kartų, jaunieji buvo kviečiami į galybę televizijos laidų, o šokio idėją perpirko legendinio komiško serialo „Ofisas“ autoriai ir panaudojo ją finalinėje serialo serijoje. Įspūdinga, tiesa?

2). Nepaprastai atkartoti „Purvini šokiai“

Net neabejojame, jog ne vienas žiūrėdamas kultine tapusią filmo „Purvini šokiai“ finalinę sceną svajojo atsidurti pagrindinių personažų vietoje. Šią svajonę išpildė ir savo vestuvių dieną ikonišką Džonio ir Beibi šokį atkartojo Ada ir Mateusz. Galbūt ir jūs esate pasiryžę išmokti šį šokį?

3). Hiphopo elementai? Kodėl gi ne!

Šis šokis – tikras energijos užtaisas! Tiesa, tai taip pat puikus pavyzdys, jog nesvarbu, kokio stiliaus šokį – lėtą valsą, aistringą salsą ar netgi energingą hiphopą pasirinksite, svarbiausia, kad šis šokis atspindėtų jūsų poros charakterį.

4). Magiškas šokis

Žymaus amerikiečių mago ir komiko Justin Willman ir jo mylimosios Jillian šokis tikrai magiškas! Ar ir jūsų galvoje vis dar sukasi klausimas, kaip atlikti šį triuką?

5). Dainų popuri, negalintiems išsirinkti vienos dainos

Sprendžiate dilemą, kaip iš begalybės meilės dainų išsirinkti TĄ vienintelę? Bet kam gi apsiriboti viena daina? Pažvelkite į nuostabiuosius Anna ir Josh, kurių pirmąjį šokį sudarė net 8 kūriniai.

6). Gera nuotaika – svarbiausias elementas!

Energijos, kūrybingumo ir gebėjimo mėgautis akimirka šiai porai tikrai galima pavydėti. Šis šokis tik dar vienas pavyzdys, jog norint sukurti nepamirštamą akimirką, svarbiausia ne idealiai išmokti šokių žingsneliai, o išskirtinė idėja ir gera nuotaika.

7). Pirmasis šokis draugų kompanijoje

Nenorite vieni šėlioti šokių aikštelėje? Tuomet kvieskite prisijungti artimiausius draugus, kaip tai padarė Janette ir Paul. Žinoma, jums gali kilti klausimas, kada visiems kartu išmokti šokių judesius? Šokių pamokas surengti siūlome per mergvakario arba bernvakario šventes.

Pirmasis jaunųjų šokis – TOMO PETREIKIO šokių studijoje

Pirmasis jaunavedžių šokis – tai viena gražiausių ir emocionaliausių šventės akimirkų, kuri atmintyje išlieka visą gyvenimą. Todėl, jei abejojate savo šokių sugebėjimais, nenuleiskite rankų, o susisiekite su TOMO PETREIKIO šokių studijos kolektyvu. Mūsų patyrę mokytojai padės pasirengti svarbiausiam šokiui jūsų gyvenime!

Susisiekite! Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyroje.