Pramoginių šokių pamokos
Naujienos

Moterų dienos proga – įkvepiantys moterų šokių kūriniai

Kovo 8-ąją pasaulyje minima Moters diena, kurios metu moterys ne tik sveikinamos ir džiuginamos gėlėmis, bet ir pažymimi jų nuopelnai bei pasiekimai. Manoma, jog šios šventės ištakos – 1908 metų mitingas, kai į Niujorko gatvės susibūrė 15 tūkstančių moterų, reikalaujančių balsavimo teisės, geresnių atlyginimų bei trumpesnių darbo valandų.

Šiandien misiją griauti stereotipus ir įkvėpti moteris siekti savo tikslų neretai priima žymios atlikėjos. Dėl šios priežasties, minint tokią gražią ir saulėtą dieną kviečiame šokti, bet ne pagal įprastus ritmus, o pagal gražiausias, įkvepiančių moterų atlikėjų sukurtas dainas. Šokio žingsneliu pirmyn mėgautis šiuo gražiu sekmadieniu!

1) Whitney Houston – I’m Every Woman

Ar žinojote, jog 2009 metais Whitney Houston buvo įtrauka į „Gineso rekordų knyga“, kaip daugiausiai apdovanojimų pelniusi visų laikų atlikėja moteris? Auksinio balso savininkės daina „I’m Every Woman“ neretai laikoma moterų himnu. Dėl himno nominacijos visuomet galima ginčytis, tačiau vieną tikrai žinome – ši energinga daina puikiai tiks pajudinti klubus čia-čia-čia žingsneliu. 

2) Kesha – Woman

2017 metais atlikėja Kesha savo gerbėjams pristatė dainą „Woman“. Žurnalui „Rolling Stone“ garsi atlikėja teigė, jog be galo didžiuojasi būdama moterimi ir nori, kad ši daina taptų himnu, įkvepiančiu visas moteris būti stipriomis ir savarankiškomis.  

Žinoma, stiprybę pademonstruoti privers ir energingas šios dainos ritmas. Tad, įkvepiame ir čia-čia-čia žingsneliu keliaujame į šokių aikštelę. 

3) Shania Twain – Man! I Feel Like a Woman!

Kantri muzikos žvaigždės Shania Twain daina „Man! I Feel Like a Woman!“ buvo ne tik puikiai įvertinta atlikėjos gerbėjų, tačiau dainininkė už šį kūrinį pelnė „Grammy“ apdovanojimą kategorijoje „Geriausias atlikėjos vokalinis atlikimas“. Šia daina S. Twain siunčia žinutę moterims, jog kiekviena galime laisvai pasirinkti kaip norime gyventi. 

Tai dar vienas nuostabus hitas, kuri kviečia pajudėti čia-čia-čia žingsneliu. 

4) TLC – No Scrubs

„No Scrubs“ – tai amerikiečių grupės TLC hitas, kuris pasauliui buvo pristatytas 1999 metais, o po metų susižėrė net 3 „Grammy“ apdovanojimus. Dainoje atlikėjos kritikuoja tingius ir nieko gyvenime nesiekiančius vyrus, kurie bando pasipelnyti iš moterų. 

Na, o jūs savo partneriams tikrai neleiskite tinginiauti. Vienas, du ir salsos žingsneliu keliaujame pašokti!

5) Lizzo – Juice

Dėl stambaus kūno sudėjimo vaikystėje atlikėja patyrė patyčias, tačiau Lizzo nepalūžo ir šiandien yra puikiai žinoma dainininkė, pelniusi daugybę apdovanojimų. Atlikėja nuolat giriama už moterų skatinimą pasitikėti savimi ir priimti savo kūną tokį, koks jis yra. 2019 metais išleistoje dainoje „Juice“ moteris taip pat skleidžia meilės sau idėja.

Muziką garsiau ir visos salsos žingsneliu judame link meilės sau! 

6) Lady Gaga – Born This Way

Šiuo metu viena populiariausių atlikėjų pasaulyje Lady Gaga savo dainose taip pat neretai kalba apie meilę sau. Dainoje „Born This Way“ skatinama išlįsti iš stereotipų ir priimti save tokį, koks esi. Atlikėja dainuoja „Kai buvau maža, man mama sakė, kad visi gimėme super žvaigždėmis“.

7) Hailee​ ​Steinfeld – Most​ ​Girls

Vos 20 metų būdama atlikėja išleido daugelį jaunų merginų įkvėpusį hitą „Most Girls“. Dainoje akcentuojama, jog visos merginos protingos, stiprios ir gražios, tačiau visos esame skirtingos ir tik mūsų išskirtinumas paverčia mus unikaliomis.

Pramoginių šokių pamokos TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE

Neabejojame, jog paklausius šių dainų tikrai kyla nors šokti! Tad, jei dar nešokate, kviečiame prisijungti  prie jau beveik tris dešimtmečius gyvuojančios TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOS

Daugiau informacijos apie naujai renkamas grupes bei registraciją į jas galite rasti ČIA.