Naujienos

Kubietiška salsa – geros nuotaikos ir energijos užtaisas kiekvienam

Kubietiška salsa gimė Havanoje. Čia 1950 metais jaunų ir entuziastingų žmonių grupelė sukūrė naują šokio tipą, kuris šiuo metu yra vienas populiariausių pasaulyje. Emocijos, aistra, grožis, Lotynų Amerikos ritmai – viskas susilieja salsa cubana pamokose. Šis šokis yra ne tik smagus laisvalaikio praleidimo būdas su artimu žmogumi, bet jis taip pat naudingas mūsų kasdieninei savijautai.

Tikime, kad kubietiška salsa – laisvalaikį įvairiomis naudomis praturtinanti dovana patiems sau. Tad, vasarį – įsimylėjėlių mėnesį – kviečiame į pradedančiųjų salsos šokėjų grupę ir dalijamės keletu šio šokio teikiamų naudų Jums.

1) Stiprinamas kūnas

Kubietiškos salsos pamokose dirba visi mūsų kūno raumenys, tad be jokios sporto programos mes stipriname kiekvieną savo kūno zoną. Taip pat, teigiama, kad šio šokio pamokų dėka stiprėja ir mūsų kaulai bei sąnariai, tokiu būdu mažinant su kaulais susijusių ligų tikimybę. O svarbiausia, kad tai daroma pagal smagius ir energingus Lotynų Amerikos ritmus.

2) Deginamos kalorijos

Skaičiuojama, kad per minutę šokant salsą sudeginama nuo 5 iki 10 kalorijų. Įvertinus tai, kad įprastinė treniruotė TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE vyksta valandą, per ją galima sudeginti netoli 600 kalorijų. Tad norint pasiekti norimus skaičius svarstyklių ekranėlyje visai nebūtina vien monotoniškai sportuoti salėje. 

3) Nauda sveikatai

Teigiama, kad salsos pamokos gali turėti daug teigiamos naudos mūsų sveikatai. Tarp dažniausiai įvardijamų šokio naudų – cholesterolio ir cukraus kiekio kraujyje mažinimas bei aukščiau minėtųjų kaulų ligų grėsmės sumažnimas. Nors galbūt apie šiuos fizinius sutrikimus dar tikrai nesusimąstome šiuo metu, tačiau gera žinoti, kad už jų prevenciją galėsime sau padėkoti ateityje. 

4) Gerinama atmintis

Pradedate pastebėti, kad didelis kasdieninės informacijos kiekis tarsi perkrauna galvą ir tam tikri skaityti dalykai pasimiršta greičiau, nei norėtųsi? Kubietiška salsa padės ir ties šiuo klausimu! Įrodyta, kad dėka didelio kiekio šokant reikalingų įsiminti žingsnelių, gerėja mūsų atmintis. Taip pat – sumažinama tikimybė susirgti atminties ligomis ateityje.

5) Gerėja nuotaika, didėja pasitikėjimas savimi

Tiesa, lankant salsos užsiėmimus gerėja ne tik mūsų fizinė būklė. Kubietiška salsa gali veikti kaip vaistas prieš stresą – šokant dingsta liūdesys, neigiami jausmai. Tai lemia išsiskiriantis laimės hormonas, endorifinas. Taip pat lankydami šokių pamokas pradedame labiau pasitikėti savimi. Pirmaisiais kartais galime jaustis nejaukiai, tačiau jau po kelių pamokų atsipalaiduojame, pradedame jausti savo kūną, judesiai tampa grakštesni ir laisvesni. 

Kubietiška salsa TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE

Įsitikinome, kad po pirmųjų šokio mėnesių, kubietiška salsa mokiniams tampa neatsiejama gyvenimo būdo dalimi. Ir tai visai nestebina – juk džiaugsmingo, energingo ir aistringo gyvenimo norime visi, o kubietiškos salsos poveikis būtent toks.

Jei užsikrėsti šio šokio energija ir nuotaika norite ir Jūs, kviečiame prisijungti prie naujai renkamos grupės pradedantiesiems:

  • STARTAS: vasario 18 d. (pirmadienis).
  • PAMOKŲ LAIKAS: pirmadieniais ir trečiadieniais, 18:30-19:30 val.
  • VIETA: Saulėtekio al. 22 (Vilniaus universiteto Verslo mokykla).