šokis
Naujienos

ĮDOMIAUSI ŠOKIŲ REKORDAI

Ar žinote, kiek truko ilgiausias pasaulyje šokis? O kiek metų yra vyriausiai Lotynų Amerikos šokėjai? Atsakymais į šiuos klausimus ir kitais įdomiais šokių rekordais su Jumis dalijasi TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA komanda.

1). Greičiausi pasaulio šokėjai

3937! Tiek kartų per dvi minutes sutrepsėję ir suploję šokių grupės „Fričko“ nariai buvo įrašyti į  „Gineso rekordų knygą“ kaip greičiausi pasaulio šokėjai. Nuo mažens Vengrų liaudies šokius šokantys vaikinai stengiasi įrodyti, kad folkloriniai šokiai gali būti įdomus užsiėmimas bet kokio amžiaus žmonėms.

2). Ilgiausias šokis

Kaip manote, kiek laiko galėtumėte šokti nesustodami? Nepalo gyventoja Bandana Nepal buvo įrašyta į „Gineso rekordų knygą“ po to, kai be perstojo šoko net 126 valandas. Teisingai, tai yra daugiau nei penkios paros!

3). Daugiausiai šokių partnerių pakeitęs šokėjas

1068 šokių partneriai per 24 valandas! Šį rekordą 2007 metais pasiekė vokietis Michael Hull ir tapo daugiausiai šokių partnerių per vieną parą turėjusiu šokėju.

4). Daugiausiai žmonių subūręs šokis

Ar pamenate vaikystėje šoktą „Ančiukų šokį“? Šio smagaus šokio pavadinimas taip pat atsidūrė „Gineso rekordų knygoje“ po to, kai 1996 metais Ohajo valstijoje jį kartu sušoko net 72 tūkstančiai šokėjų. Sunku patikėti, kad tai yra tiesa!

5). Vyriausia šokėja

Susipažinkite su Sarah Paddy Jones! 2009 metais „Gineso rekordų knygos“ komisija moterį pripažino vyriausia akrobatinės salsos šokėja. Šiandien 87-uosius metus einanti Sarah nenustoja šokusi ir toliau aktyviai dalyvauja įvairiausiuose projektuose. Ji – tikras įrodymas, jog šokti niekada nėra per vėlu!

6). Ilgiausia šokio distancija

2000 metais į „Gineso rekordų knygą“ pateko ir stepo šokėjas David Meenan. Šį apdovanojimą jis pelnė po to, kai ritmingu stepo žingsniu nužingsniavo kiek daugiau nei 51 kilometrą! Įspūdingas pasivaikščiojimas, tiesa?

7). Didžiausias kiekis šokančių robotų

Ko gero tai vienas labiausiai pritrenkiančių šokių rekordų! 2018 metais Italijoje vienu metu pagal muziką sinchroniškai šoko net 1372 identiški robotai. Pažvelkite kaip puikiai juda šie šokėjai!

PRAMOGINIAI ŠOKIAI TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE

Tikimės, kad sužinojote įdomių ir negirdėtų faktų apie šokius. O jei tai sužadino norą šokti, kviečiame prisijungti prie TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOS pamokų ir fiksuoti asmeninius šokių rekordus!

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.