Naujienos

DIDYSIS ŠOKIŲ VAKARAS: tradicija, puoselėjama jau beveik du dešimtmečius

Praūžus jau tradicija tapusiai TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOS savaitgalio išvykai į pajūrį, į artimiausių mūsų bendruomenės planų viršų kyla DIDYSIS ŠOKIŲ VAKARAS. Tai kasmetinis, žiemą vykstantis pobūvis, į kurį suplūsta daugiau nei pusė šimto šventiškai pasipuošusių ir gerą nuotaiką spinduliuojančių mūsų šokėjų.

Kaip ir kasmet, šiais metais DIDYSIS ŠOKIŲ VAKARAS vyks žiemos pradžioje – gruodžio 1-ąją, CROWNE PLAZA viešbutyje, Vilniuje. Kol mūsų šokėjai ieško vakarinės aprangos, o komanda – kuria vakaro programą, primename apie tai, kaip nuostabu būti tokios tradicijos dalimi. Ji, beje, gyvuoja jau beveik du dešimtmečius.

  • Žymių muzikos atlikėjų pasirodymai.

Kasmet renginio programoje dalyvauja puikiai žinomi ir mėgstami atlikėjai bei muzikinės grupės. Šiemet savo balsais ir muzika mus džiugins Daumanto Slipkaus šokių muzikos grupė ir dainininkė Rasa Kaušiūtė.

  • Gyva muzika.

Vienos ir kiti žinomiausi pasaulio pokyliai, didieji, prestižiniai Europos šokių konkursai. Turbūt esatę atkreipę dėmesį, jog šokėjai juose sukasi pagal gyvą, orkestrinę muziką. Taip pat ir mes, DIDŽIOJO ŠOKIŲ VAKARO metu! Kviestiniai atlikėjai sukuria valso, vienos valso, čia-čia-čia ir kitus, mums taip puikiai pažįstamus ritmus. Gyvai šie ritmai skamba tik dar labiau įtraukiančiai ir užburiančiai!

  • Profesionalių šokėjų pasirodymai.

Šokiai įkvepia! Viena yra šokti patiems, kita – žiūrėti, kaip tai daro šokiais gyvenantys profesionalai. Dėl šios priežasties, neatsiejama DIDŽIOJO ŠOKIŲ VAKARO dalis yra profesionalų pasirodymai. Šiemet kviestinių svečių sąraše – Lietuvoje ir pasaulyje pripažintų šokėjų pora Karolis Burneikis ir Izabelė Sekaitė.

  • Vakarinė aplinka.

Turbūt sutiksite, jog vakarinė, tačiau neįpareigojanti aplinka nėra tokia jau dažna mūsų kasdienybėje.Vakarinės suknelės, kostiumai, gyva muzika, pasirodymai, šventinės vaišės ir aplinka. Tai sukuria tikrų tikriausio pokylio atmosferą, leidžia pabėgti nuo monotoniškos kasdienybės, pasikrauti naujos energijos ir geriausių emocijų.

  • Šokiai, šokiai ir dar kartą šokiai.

Na, ir turbūt pati svarbiausia DIDŽIOJO ŠOKIŲ VAKARO dalis – šokiai, šokiai ir dar kartą šokiai! Vakaro metu atliekame visus išmoktus derinius, turime progą pasimėgauti šokiais nebe pamokų, o tikro pokylio atmosferoje. O nuostabiausia tai, jog esame apsupti bendraminčių – šokiais gyvenančios TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA bendruomenės.

Tiesa, turime ir dar vieną puikią tradiciją! Kasmet mūsų mokytoja Ramunė visus norinčius kviečia kartu paruošti išskirtinį koncertinį pasirodymą. Šiemet DIDŽIAJAME ŠOKIŲ VAKARE bus rodoma SAMBA kompozicija! Norinčius tapti pasirodymo dalimi, kviečiame susisiekite su mokytoja Ramune.

Pramoginiai šokiai TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE

Kiekvieną mėnesį TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE startuoja naujos pradedančiųjų šokėjų grupės. Jei jau kurį laiką svajojate išmokti klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių judesių bei derinių, pagerinti savo plastiškumą, koordinaciją bei fizinę būklę, nebesvarstykite ir prisijunkite prie mūsų jau dabar.