Naujienos

DIDYSIS ŠOKIŲ VAKARAS 2019: kokia programa laukia šiemet?

Kol visi laukia Kalėdų, TOMO PETREIKO ŠOKIŲ STUDIJOS mokytojai ir šokėjai laukia jau tradicija tapusio DIDŽIOJO ŠOKIŲ VAKARO. O laukti liko visai ne daug! Jau paskutinįjį rudens savaitgalį, lapkričio 30-ąją visi pasipuošę ir pasitempę žengsime pro CROWNE PLAZA viešbučio Vilniuje duris.

Belaukiant, norime pasidalinti keliomis detalėmis ir įdomybėmis iš šių metų DIDŽIOJO ŠOKIŲ VAKARO programos.

GYVA MUZIKA IR ŽYMŪS ATLIKĖJAI.

Sunku įsivaizduoti tikrą šokių balių be įtraukiančios, ritmingos ir, svarbiausia, pakilios muzikos. Kaip įprasta, be nuostabios orkestrinės muzikos nepraeis ir DIDYSIS ŠOKIŲ VAKARAS. Savo balsais ir muzika šiemet mus džiugins Daumanto Slipkaus šokių muzikos grupė ir garsi šalies dainininkė Rasa Kaušiūtė. Kviestiniai atlikėjai sukurs valso, vienos valso, čia-čia-čia ir kitus, mums taip puikiai pažįstamus ritmus. Puikiai žinome, kad gyvai šie ritmai skambės dar nuostabiau nei pamokų metu!

ČEMPIONŲ PASIRODYMAI.

Jau įprasta, jog DIDŽIOJO ŠOKIŲ VAKARO metu ne tik šokame patys, bet ir grožimės profesionalais. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiemet sulauksime ypatingų svečių! Savo dešimties šokių programą vakaro eigoje mums demonstruos Lietuvos čempionai Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė. Kaip dauguma Jūsų puikiai žinote, Jurga yra ne tik viena tituluočiausių šalies šokėjų, bet ir mūsų studijos šokių mokytoja.

LABAI LAUKTI SVEČIAI.

Įdomiausi dalykai nutinka, kai jų mažiausiai lauki ir tikiesi. Viena tokių netikėtų akimirkų aplankė mūsų studijos vadovę Tomą vasaros atostogų metu. Viešėdama Prancūzijoje ji susipažino su pora – pramoginių šokių entuziastais iš Olandijos. Jie, kaip ir mes visi, savo malonumui šoka kiekviena savaitę, jau ne vienerius metus. Vadovės Tomos pakviesti, jie su malonumu priėmė pakvietimą atvykti į Vilnių ir paskutinįjį lapkričio šeštadienį praleisti šokant kartu su mumis – DIDŽIOJO ŠOKIŲ VAKARO metu.

VAKARINĖ APLINKA.

Vakarinė pobūvio aplinka nėra tokia dažna viešnia mūsų kasdienybėje. Vakarinės suknelės, kostiumai, gyva muzika, pasirodymai, šventinės vaišės ir aplinka. Tai sukuria tikrų tikriausią pokylio atmosferą. Taip pat – leidžia pabėgti nuo monotoniškos kasdienybės, pasikrauti naujos energijos ir geriausių emocijų.

ŠOKIAI IR MEDALININKŲ PROGRAMA.

Visgi, neabejotinai svarbiausia viso vakaro programa – šokiai! Vakarinėje, iškilmingoje atmosferoje turėsime progą šokti mūsų visų mėgstamus derinius bei, žinoma, pasigrožėti medalininkų programa. Šiemet mokytoja Ramunė paruošė įtraukiančią ir ritmingą bačatos programą.

Nėra jokių abejonių, kad bus tiesiog N-U-O-S-T-A-B-U!

Pramoginiai šokiai TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE

TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE nuolat startuoja naujos pradedančiųjų šokėjų grupės. Jei jau kurį laiką svajojate išmokti klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių judesių bei derinių, pagerinti savo plastiškumą, koordinaciją bei fizinę būklę, nebesvarstykite ir prisijunkite prie mūsų jau dabar.

Užsiregistruoti į pradedančiųjų grupes galite žemiau esančioje formoje. Susitinkame šokių aikštelėje!