Pramoginiai šokiai
Naujienos

Ar žinojote, kad… Įdomūs faktai apie Tomo Petreikio šokių studiją

Prieš prasidedant naujajam šokių sezonui norime trumpai apžvelgti ir prisiminti įdomiausius faktus iš jau ne vieną dešimtmetį skaičiuojančios mūsų istorijos. Galbūt jie taps paskata prie studijos prisijungti šokti dar neišdrįsusiems? Juk su šokiais gyventi tikrai kur kas smagiau!

Jau ne vieną dešimtmetį TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA mokytojai džiugina šokiais besižavinčius ir jiems prijaučiančius. Per šį laiko tarpą patyrėme be galo daug, įgavome neįkainojamos patirties, tūkstančius išmokėmė į šokius pažiūrėti kaip į pramogą ir gyvenimo būdą bei prisijaukinti iš pirmo žingsnio tokius bauginančius šokių žingsnelius bei ištisas jų kompozicijas. Šiandien kviečiame susipažinti su keletu įdomiausių faktų, kurių galbūt dar negirdėjote apie TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJĄ.

Studijos įkūrėjas – legendinis Lietuvos šokėjas

Studijos pavadinimas išduoda, apie kurį garsų šokėją kalbame. Jei domitės šokiais, Tomo Petreikio pavardę esate girdėję ne kartą, tačiau ar žinojote kad studijos įkūrėjas yra ne tik šokėjas, šokių mokytojas bet ir inžinierius-mechanikas, gavęs premiją už koordinatinių apdirbimo įrenginių komplekso sukūrimą ir įdiegimą? Taip pat įdomu tai, kad studijos įkūrėjas ir įžymus šokėjas Tomas Petreikis dar prieš sukuriant savo vardo studiją dirbo vadovu bei šokių treneriu legendiniame ansamblyje SŪKURYS, kur parengė pirmąsias Lietuvoje tarptautinės klasės šokėjų poras, tarp jų – J. Norvaišienę ir Č. Norvaišą.

Tomo Petreikio šokių studijai – 30 metų

Viskas prasidėjo dar 1990-aisiais metais, kuomet šokėjas Tomas Petreikis subūrė pirmuosius penkiasdešimt mokinių. Laikui bėgant norinčių šokti skaičius sparčiai didėjo, o tuo pačiu augo ir šokių studija. Na, o šiemet studijoje šoka jau per 2000 šokių entuziastų!

TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA – pramoginių šokių pradininkė

Ar žinojoje, kad tai pirmoji šokių studija atkurtoje Lietuvoje, išpopuliarinusi pramoginius šokius kaip poilsio ir bendravimo būdą? Prieš susikuriant TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJAI, šokis buvo traktuojamas kaip profesija, o ne būdas aktyviai bei turiningai praleisti laisvalaikį. Nepaisant to, TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA atvėrė galimybes išmokti šokti ir tiems, kurie šokant nori paprasčiausiai atsipalaiduoti ir pabendrauti su bendraminčiais entuziastais.

Apie 40 tūkst. mokinių jau išmoko šokti

Per visus 30 mūsų studijos gyvavimo metų šokti išmoko apie 40 tūkst. įvairaus amžiaus mokinių iš pačių įvairiausių Lietuvos miestų. Jei jau esate mūsų studijos narys, veikiausiai žinote, kad mūsų šūkis – šokti išmoksta visi! Ir jis ne iš piršto laužtas, o paremtas ilgamete šokių mokymo patirtimi. Tikime, kad šis skaičius nesustabdomai augs ir toliau!

Vyriausiam mūsų mokiniui – 72-eji!

Mokytis niekuomet nėra per vėlu. Šiai frazei tikrai pritartų vyriausias mūsų studijos mokinys, nutaręs išmokti šokti būnant garbaus amžiaus – sulaukus 72 metų. Šokiams nėra svarbus amžius, kur kas svarbiau noras šokti ir užsidegimas.

Pramoginių šokių pamokos TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE

Tikimės, kad patraukėme ne tik mūsų mylimų studijos narių, bet ir dar šokti neišdrįsusių dėmesį. Rudenį kviečiame susitikti TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA šokių aikštelėse! Renkame porines ir solo šokių grupes. Nepraleiskite starto! Visą informaciją ir tvarkaraštį pradedantiesiems rasite ČIA.