Šokiai
Naujienos

5 savybės, kurias laviname šokdami

Ar gali būti geresnis būdas palaikyti gerą fizinę ir psichologinę būklę, nei šokis? Vargu! Šokdami ne tik tobuliname save fiziškai bei geriname savo nuotaiką, bet ir puoselėjame tam tikras, visiems mums naudingas charakterio savybes. Bent jau jų lavinimu tikime mes! O jūs – ar sutinkate?

  • Pasitikėjimas savimi

Šokis neabejotinai yra vienas iš veiksmingiausių, o kartu ir smagiausių būdų puoselėti pasitikėjimą savimi. Išmokę net tuos šokio žingsnelius, kurie iš pat pradžių atrodė neįmanomi, suprantame, kad galime kur kas daugiau, nei anksčiau tikėjomės.

  • Atkaklumas

Neslėpsime – kartais šokti būna sunku. Ypač, kai kelias pamokas iš eilės nepavyksta išmokti naujos kombinacijos. Vis dėlto, šokio pamokos moko nepasiduoti, mėginti vėl ir vėl iki tol, kol pasiseks. Na, o turbūt nė sakyti nereikia, jog jausmas, kuomet po pamokos bandymų pasiseka išmokti naujus žingsnelius, yra pati geriausia varomoji jėga pirmyn.

  • Gebėjimas priimti savo klaidas

Net ir profesionalūs šokėjai padaro klaidų. Tai visiškai natūralu, o pradėję šokti tik dar labiau tuo įsitikinsite. Šokių pamokos ir skirtos tam, kad išmoktumėte, augtumėte bei tobulėtumėte kartu. Ypač – šokdami poroje.

  • Atsidavimas

Atsidavimas – tai noras įdėti dalelę savęs į viską, ką darai. Jei nuoširdžiai norite išmokti šokti, be jo – niekaip! Jei būsite visiškai atsidavęs šokiui, jums neabejotinai puikiai seksis! Na, o jei šokant pavyks išsiugdyti šią savybę, ji pravers ir kitose gyvenimo srityse.

  • Aktyvumas

Dar vienas naudingas dalykas, kuriuo papildome savo laisvalaikį šokdami – aktyvumas. Jei prieš pradedant šokti visiškai nejudėjote ir fizinis aktyvumas atrodė kaip pernelyg daug pastangų reikalaujantis užsiėmimas – šokis priverčia pakeisti savo nuomonę. Pradėjus šokti pradedame vertinti visas aktyvaus laisvalaikio teikiamas naudas, tampame energingesni, turime galimybę „išsikrauti“, pamiršti visus kasdieninius rūpesčius.

Pramoginiai šokiai Tomo Petreikio šokių studijoje

Šokiai

Ar šie 5 maži pastebėjai padėjo į šokius pažvelgti kitomis spalvomis? Mes įsitikinę, kad šokis yra tiesiausias kelias tobulėjimo link ir jau šokantiems tai tikrai nėra naujiena. Na, o jei dar nešokate ir susidomėjote, TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA nekantriai laukia Jūsų pasibaigus karantinui! Susisiekti su mumis galite spustelėję ČIA.