Filmai apie šokius - TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA
Naujienos

5 filmai apie šokius, šaltiems žiemos vakarams praskaidrinti

Ką veikti tamsiais ir šaltais vakarais? Turime idėją! Susipažinkime su legendiniais filmais apie šokius, galinčiais ne tik praskaidrinti nuotaiką, bet ir priversti šokti prieš televizorių.

Jei pamenate, vasaros viduryje jau dalinomės TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA komandos atrinktais šokių filmais, tačiau, sulaukę puikių rekomendacijų ir iš jūsų, skelbiame antrąjį geriausių šokių filmų topą.

1) Pašėlęs dėl Mambo

Mad about Mambo – trailer (2000)

Norisi pažiūrėti ką nors lengvo ir neįpareigojančio? Tuomet ši romantinė komedija kaip tik jums! PAŠĖLĘS DĖL MAMBO mus įsuka į meilės istoriją, kur pagrindinis filmo veikėjas futbolininkas Danis susižavi šokėja Liusi.

Ir kaip galima ja nesižavėti? Liusės vaidmenį atliekanti aktorė Keri Russel ir jos šokių judesiai pakerės kiekvieną!

2) Gatvės tango

GATVĖS TANGO tai tikrais faktais paremta istoriją apie Manheteno šokių mokytoją Pjerą Diuleiną, kuris mokė įkalinimo įstaigoje bausmes atliekančius vaikus įvairių šokių. Pagrindinį veikėją įkūnija žymus aktorius Antonio Banderas. Filmas džiugina ne tik įspūdingais šokių vaizdais, tačiau taip pat jaudinančiai perpasakoja pagrindines jaunimo problemas.

3) Šokėja tamsoje

Dancer in the Dark – trailer.

Daugybės apdovanojimų sulaukęs filmas aukštintas nebe priežasties. Jame jautriai atskleidžiamas mamos sugebėjimas besąlygiškai aukotis dėl savo sūnaus. Nors filmas vadinamas miuziklu, tačiau jis atitrūkęs nuo šabloniškų tokio tipo Holivudo kūrinių. Čia pirmuoju smuiku griežia paprastumas, tikrumas bei siekis besąlygiškai džiaugtis gyvenimu.

4) Didžioji scena

Norite susipažinti su didžiosios baleto scenos užkulisiais? Tuomet šis filmas būtent jums! Prestižinė Amerikos baleto akademija, šokių taisyklės ir disciplina, siekis tapti pačiu geriausiu, įspūdingi šokiai – visa tai susipina šiame filme. Garantuojame, kad tikrai liksite sužavėti finalinio roko baleto scenos pagal Maiklo Džeksono muziką.  

5) Burleska

Tai amerikiečių miuziklas 2010 metais pelnęs auksinį gaublį. Filme išvysime dvi scenos divas –  Cher ir Christina Aguilera. Puiki vaidyba, spalvingi, prabangūs drabužiai, išskirtinė scenografija ir choreografija – visos šios detalės sukuria užburiantį vaizdą ir neleidžia atsiplėšti nuo ekranų.

Pramoginiai šokiai TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE

Manome, kad po tokių filmų peržiūros norisi eiti ne į lovą, o į šokių aikštelę! Todėl dar nešokančius būtinai kviečiame prisijungti prie jau beveik tris dešimtmečius gyvuojančios TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOS.

Daugiau informacijos apie naujai renkamas grupes bei registraciją į juos galite rasti ČIA.