Šokių pamokos Vilniuje - TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJA
Naujienos

10 romantiškiausių šokių dainų Šv. Valentino dienai

Šokį galėtume vadinti viena seniausių meilės išraiškos formų. Visais laikais, kai žodžiai negelbėjo, šokis įsimylėjėliams padėjo išreikši savo jausmus. Todėl artėjant romantiškiausiai metų šventei – Šv. Valentino dienai, TOMO PETREIKO ŠOKIŲ STUDIJOS komanda dalinasi meile spinduliuojančiomis šokių dainomis.

Tai filmo „Taip gimė žvaigždė“ pagrindinių aktorių Bradley Cooper ir Lady Gaga įrašyta daina. Oskarui apdovanota muzikinė juosta pavergė daugybės įsimylėjėlių širdis. Lėtas ir svajingas dainos ritmas puikiai tiks romantiškajai rumbai.

Garsus britų dainininkas Ed Sheeran savo gerbėjams dažnai dovanoja meilės balades. „Thinking Out Loud“ – viena žymiausių jo dainų apie meilę. 2016 metais net du „Grammy“ apdovanojimus pelniusi daina neretai pasirenkama pirmajam jaunavedžių šokiui.  

Ar žinojote, kad dainos autorė Diane Warren rašydama šią dainą manė, jog ją dainuos atlikėja Celine Dion? Tačiau turbūt visi sutiksime, kad galingi garsiųjų rokerių „Aerosmith“ balsai nuostabiai tinka šiai romantiškai dainai.

Sakoma – tikra meilė nerūdija. Taip galime pasakyti ir apie šią nuostabaus grožio meilės baladę, kuri buvo išleista 1936 metais. Jautri melodija, jausmingi žodžiai visus įsimylėjusius kviečia suktis šokių aikštelėje. O pagal kokio stiliaus šokį kojos judės skambant šiai dainai? Mes sakome, jog puikiai tiks fokstroto žingsneliai!

Dar vienas hitas skirtas šokti aistringąją rumbą! Šią dainą atlikėjai  Diana Ross ir Lionel Richie paskyrė vienas kitam, todėl daina tiesiog spinduliuoja meilę.

Ar pašoksi su manimi, jei pakviesiu tave šokti (angl. Would you dance, if I asked you to dance?)? Taip prasideda viena populiariausių ispanų atlikėjo Enrique Iglesias daina. Lėtas ir svajingas dainos ritmas kviečia šokti užburiančią tikrų tikriausią meilės šokį – rumbą.

Elton John kartu su Tim Rice filmui „Liūtas karalius“ sukurta daina yra tapusi meilės himnu. Jausminga meilės baladė ir pakylėtas ritmas kviečia jus suktis lėto valso žingsneliu. 

Jaunosios kartos amerikiečių popmuzikos atlikėjo Bruno Mars daina „Just the way you are“ jau dešimt metų tirpdo merginų širdis. Vaikinai, pakvietę šokti savo antrąją pusę pagal šią dainą tikrai neprašausite. Taigi, lėto fokstroto žingsneliu pirmyn savo mylimosios širdies link!

Šią jaurią baladę atlikėjas John Legend sukūrė savo mylimajai, o dabar jau ir žmonai Chrissy Teigen. Romantika spinduliuojanti daina leis pasinerti į aistringą rumbą. 

Mylėsiu tave kol žvaigždės spindės virš tavęs, o jei galėsiu ir ilgiau… Taip savo meilės baladę pradeda garsioji britų atlikėja Ellie Goulding. Iki sielos gelmių jaudinantis dainos tekstas ir muzika leis panirti į svajingą lėtą valsą ir išgyventi tyrą ir gražią meilės istoriją.

Pramoginių šokių pamokos TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE

Šokių pamokos Vilniuje – TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOJE.

Mes sakome, kad geriausias būdas išreikšti savo meilę yra šokis! Todėl, jei dar nešokate, kviečiame prisijungti  prie jau beveik tris dešimtmečius gyvuojančios TOMO PETREIKIO ŠOKIŲ STUDIJOS.

Daugiau informacijos apie naujai renkamas grupes bei registraciją į jas galite rasti ČIA.