Šokių tvarkaraštis studijos nariams

Šokių tvarkaraštis studijos nariams

Pirmadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Pažengusieji
Vieta:  A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Pažengusieji
Vieta:  Linkmenų g. 8


Laikas: 19:00 – 20:30
Mokytoja: Mažena
Programa: Pažengusieji
Vieta: Balsiai, Bubilo g. 8


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: II
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12

Trečiadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Vida
Programa: II
Vieta:  Kazliškių g. 4

Sekmadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Tomas Šaulevičius
Programa: II
Vieta:  A.Juozapavičiaus g. 12

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Sekmadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Pažengusieji
Vieta:  A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Vida
Programa: II
Vieta:  Kazliškių g. 4


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Tomas Šaulevičius
Programa: II
Vieta:  A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Pažengusieji
Vieta:  Linkmenų g. 8


Laikas: 19:00 – 20:30
Mokytoja: Mažena
Programa: Pažengusieji
Vieta: Balsiai, Bubilo g. 8


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: II
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12

Užsiėmimų kaina 1 mėnesiui 38€.

Taikomos -10% nuolaidos studentams, daugiavaikių šeimų nariams, šokant studijoje 3 ir daugiau asmenims (iš vienos šeimos), pensininkams.

Pirmadienis


Laikas: 19:00 – 21:00
Mokytoja: Ina
Programa: Aukso Žvaigždės
ir Atvira klasė
Vieta: Kalvarijų g. 8


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Vida
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: Kazliškių g. 4


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Vida
Programa: Didžiosios bronzos
Vieta: Kazliškių g. 4

Antradienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Aukso žvaigždės
Vieta: Linkmenų g. 8


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Didžiojo Sidabro
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 19:00 – 20:30
Mokytoja: Mažena
Programa: Mažojo aukso
Vieta: Balsiai, Bubilo g. 8


Laikas: 19:00 – 20:30
Mokytoja: Natalija
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: S.Konarskio g. 34


Laikas: 20:00- 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Sidabro
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: Didžiosios Bronzos
Vieta: Linkmenų g. 8.

Trečiadienis


Laikas: 19:00 – 21:00
Mokytoja: Ina
Programa: Aukso Žvaigždės
ir Atvira klasė
Vieta: Kalvarijų g. 87


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Sidabro
Vieta: Linkmenų g. 8


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Vida
Programa: Mažojo Sidabro
Vieta: Kazliškių g. 4


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12

Ketvirtadienis


Laikas: 17:00 – 18:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Bronzos
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ieva
Programa: Didžiojo Aukso
Vieta: Antakalnio g. 120


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: Linkmenų g. 8


Laikas: 19:00  – 20:30
Mokytoja: Mažena
Programa: Mažojo sidabro
Vieta: Balsiai, Bubilio g. 8


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: Didžiosios Bronzos
Vieta: Linkmenų g. 8


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ina
Programa: Šokių technikos tobulinimas
Vieta: Kalvarijų g. 87

Šeštadienis


Laikas: 10:30 – 12:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 12:30 – 14:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Šeštadienis


Laikas: 19:00 – 21:00
Mokytoja: Ina
Programa: Aukso Žvaigždės
ir Atvira klasė
Vieta: Kalvarijų g. 87


Laikas: 19:00 – 21:00
Mokytoja: Ina
Programa: Aukso Žvaigždės
ir Atvira klasė
Vieta: Kalvarijų g. 87

Užsiėmimų trukmė 120 min. 1 mėnesio kaina 65€


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Vida
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: Kazliškių g. 4


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Aukso žvaigždės
Vieta: Linkmenų g. 8


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Sidabro
Vieta: Linkmenų g. 8


Laikas: 17:00 – 18:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 10:30 – 12:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Vida
Programa: Didžiosios bronzos
Vieta: Kazliškių g. 4


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Didžiojo Sidabro
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Toma
Programa: Bronzos
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 12:30 – 14:00
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 19:00 – 20:30
Mokytoja: Mažena
Programa: Mažojo aukso
Vieta: Balsiai, Bubilo g. 8


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Vida
Programa: Mažojo Sidabro
Vieta: Kazliškių g. 4


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ieva
Programa: Didžiojo Aukso
Vieta: Antakalnio g. 120


Laikas: 19:00 – 20:30
Mokytoja: Natalija
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: S.Konarskio g. 34


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytojas: Marius
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: Linkmenų g. 8


Laikas: 20:00- 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Sidabro
Vieta: A. Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 19:00  – 20:30
Mokytoja: Mažena
Programa: Mažojo sidabro
Vieta: Balsiai, Bubilio g. 8


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: Didžiosios Bronzos
Vieta: Linkmenų g. 8.


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Marius
Programa: Didžiosios Bronzos
Vieta: Linkmenų g. 8


Laikas: 20:00 – 21:30
Mokytoja: Toma
Programa: Aukso Žvaigždės
Vieta: A.Juozapavičiaus g. 12


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ina
Programa: Šokių technikos tobulinimas
Vieta: Kalvarijų g. 87

Užsiėmimų trukmė 120 min. – 1 mėnesio kaina 65€
Užsiėmimo trukmė 90 min. – 1 mėnesio kaina 38  €.
Užsiėmimo trukmė 60 min. – 1 mėnesio kaina 30 €.
 Taikomos -10% nuolaidos studentams, daugiavaikių šeimų nariams, šokant studijoje 3 ir daugiau asmenims (iš vienos šeimos), pensininkams.

Antradienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby 1
Vieta: S. Konarskio g. 27


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby II
Vieta: S. Konarskio g. 27

Ketvirtadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Marius Šaulevičius
Programa: Solo latino šokiai.
Vieta: S. Konarskio g. 34


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby II
Vieta: S. Konarskio g. 27

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Šeštadienis


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby 1
Vieta: S. Konarskio g. 27


Laikas: 18:30 – 20:00
Mokytoja: Tomas Šaulevičius
Programa: Solo latino šokiai.
Vieta: S. Konarskio g. 34


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby II
Vieta: S. Konarskio g. 27


Laikas: 20:00 – 21:00
Mokytoja: Ingrida
Programa: Linijos šokiai. Hobby II
Vieta: S. Konarskio g. 27

Užsiėmimo trukmė 90 min. – 1 mėnesio kaina 38  €.
Užsiėmimo trukmė 60 min. – 1 mėnesio kaina 45 €.
 Taikomos -10% nuolaidos studentams, daugiavaikių šeimų nariams, šokant studijoje 3 ir daugiau asmenims (iš vienos šeimos), pensininkams.